logo-mini

שירי ועודד, גבעתיים

במסגרת שיפוץ כולל של דירתנו לפני כשנתיים, הפקדנו את כל עבודות העיצוב בעץ והנגרות בידי דודו וגילי וצוותם.
זכינו לקבל ייעוץ מקצועי, יחס אישי ושירות אדיב ואמין, הקפדה על לוחות זמנים ותוצר מוגמר ברמה גבוהה ביותר. נוכח כל אלה - אין לנו ספק שנפנה אל בטש מעצבים גם בעתיד. ממליצים בכל לב,

5.0
2017-01-30T18:42:58+02:00

צלילה ויקי

גילי ודודו היקרים. רצינו להגיד תודה על חוויה נפלאה. כל התהליך שעברנו איתכם מהתכנון ועד קבלת המטבח, ארונות הקיר והמזנון נעשה בכל כך הרבה מקצועיות, יצירתיות, יסודיות ונכונות והכל בנעימות ובאווירה טובה, תוך שיתוף פעולה וגמישות מרבית מצידכם.

5.0
2017-01-29T14:42:28+02:00

דבורי וישי- רעננה

דודו וגילי בטש בנו והרכיבו לנו מטבח חדש במסגרת שיפוץ כולל שעשינו בדירה. המטבח החדש, שכלל ארונות עליונים, אזורי אחסון ועבודה, ושתי פינות ישיבה חמודות, יצא פשוט מקסים. את האיכות ורמת הגימור של המטבח אפשר רק לשבח. אבל מה שבאמת הקסים אותנו היה השירות מלא החן והנכונות שלהם להתאים עצמם לכל השגעונות הקטנים שלנו. שירות אישי ואדיב במלוא מובן המילה. אנו ממליצים על דודו וגילי מכל הלב. דבורי וישי- רעננה

5.0
2017-02-02T12:41:33+02:00

אלינור גורנשטיין.

דודו וגילי יקרים, תודה רבה על מזנון וארון מקסימים שעשיתם לנו. המקצועיות והאדיבות שלכם באה לידי ביטוי מן הצעד הראשון,כמו גם היצירתיות והעיצוב. השירות והמקצועיות, האמינות והעמידה בזמנים לא מותירה ספק שאתם נמנים עם הטובים ביותר. ברכה והצלחה, אלינור גורנשטיין.

5.0
2017-02-02T12:41:55+02:00

Susi and Bertil

Gili and Dudu,

 It has been such a pleasure for me and all my family to work with you! Lili and Arturo have told me that the kitchen is as beautiful as it can be...I hope you like it as well.

I am going to be in Israel in October and I will come to visit you. Looking forward to see you, and be sure that I will enjoy asking for your help on any other carpentry work that I will need in my home when I will finally go back.

Warmest regards,  best wishes and a million thanks!

Susi (and Bertil).

5.0
2017-02-02T12:42:18+02:00

סיגל גב, בית חשמונאי

דודו וגילי היקרים שלום, רציתי לומר פשוט תודה!! עברנו תקופה ארוכה יחד שהחלה ברעיונות ותכנון והסתיימה בביצוע של בית חלומותיי. כלל העבודה מולכם הייתה נהדרת ונעימה, מקצועית ועניינית ועם הרבה הומור ויצירתיות. התכנון של כלל הפרטים היה מדוייק ואחראי, יסודי ורציני. העמידה שלכם בלוחות הזמנים הייתה מדהימה, במיוחד שאפילו אני לא ידעתי מתי יקרה מה בבית שלי... ואז הגיע שלב הביצוע שהיה מדהים. כלל העבודות שלכם היו מעל ומעבר למה שציפיתי, המטבחים, הארונות וארונות האמבטיה נראו כאילו יצאו הרגע מקטלוג ומעבר לכך, לאחר תקופה שאני כבר גרה בבית, אני יכולה לציין כי איכות הביצוע הינה פשוט תענוג לשימוש - פרקטית, ביתית, חמה, בקיצור - מושלם. אז, המון תודות על כך שמימשתם לי את כל הפנטזיות, על כך שהייתם הוגנים והגונים. תמיד ממליצה עליכם ומפרגנת ואשמח אם יום אחד נעבוד שוב יחד. בהערכה רבה סיגל גב, בית חשמונאי

5.0
2017-02-02T12:42:39+02:00

אסתי ויינר, כפר סבא

תודה לגילי, דודו וגד המקסימים על המטבח המשגע שבנו והכינו לי. תודה על הסבלנות, המקצועיות, הדיקנות והמגע הקסום שבסופו התקבל המוצר המוגמר המדהים שמפאר את מטבחי. כל אורח שמגיע לביתי ונתקל במטבח לא יכול שלא לאמר : וואו.... מדהים!!! איפה עשית את המטבח המשגע הזה?? אין ספק שהמטבח המדהים שידרג את כל ה  KOOL של הדירה שלי. גם הארון בחדר השינה וכל הארונות בשירותים ובמקלחות נעשו ביד של האומן ובצורה המושלמת והמרהיבה ביותר. היה כיף גדול לעבוד איתכם, עלו והצליחו אסתי ויינר, כפר סבא.

5.0
2017-02-02T12:43:01+02:00

נורית ודודו קולר

קיבלנו המלצת חבר, רופא שיניים, שגם הוא היה מרוצה מאוד מעבודתם של האחים בטש, לאחר שהם יצרו את כל ארונות וריהוט המרפאה החדשה שלו, לכן פנינו אליהם. במהלך שלושת השנים האחרונות בצענו מספר עבודות נגרות בביתנו, ארון ענק, ארון שולחני לאמבטיה והחלפת מטבח. שרשרת העבודות שהוזמינה על ידנו מוכיחה את שביעות הרצון שיש לנו מעבודתם של דודו וגילי. מצאנו אוזן קשבת והמרה של כל מאווינו לדף התכנון ולאחר מכן לביצוע המושלם. כל בקשותינו ודרישותינו נענו בצורה הטובה והמדוייקת ביותר גם בתכנון וגם בביצוע. העבודה עם צמד האחים הייתה הנאה צרופה מרגע התכנון ועד להרכבת הריהוט במקום. עמידה בלוח הזמנים שהובטח והיו פעמים שהעבודה הייתה מוכנה קודם הזמן שהובטח. דודי וגילי לא הרפו מאתנו עד שהיו בטוחים שהעבודה הייתה לשביעות רצוננו המלאה. מעלם לא נענינו בסירוב כלשהו. לכן המלצנו בעבר ונמליץ בעתיד לכל מכרינו ולכל מי שמעוניין לבצע עבודות נגרות להתקשר לאחים דודו וגילי בטש. מובטח לכם קבלת שירות ועבודה מעולים. נורית ודודו קולר

5.0
2017-02-02T12:43:24+02:00

אורי וגליה אגר, תל אביב

כשהחלטנו לשפץ את ביתנו היה ברור לנו שנגרות המטבח היא אחת ההחלטות המשמעותיות ביותר שיש לקבלן הן מבחינת היות המטבח אזור משמעותי ביותר בבית, והן מבחינת העלויות הכספיות. הבחירה בבטש מעצבים הייתה ללא ספק אחת הבחירות הטובות והמוצלחות שקבלנו. זה התחיל מנועם ההליכות של דודו כבר בשיחת הטלפון הראשונה והמשיך בהגעה לנגריה בנווה ימין שלאחר מכן סיפרנו לכל מי שרק רצה לשמוע שהגענו לנגריה שהיא “בית מרקחת” עם מיטב החידושים והטכנולוגיה המתקדמת. כבר לאחר הפגישה הראשונה קיבלנו לידינו קובץ שהכיל את כל הסקיצות בדיוק מקסימאלי והתייחסות לכל הפרטים הרלוונטיים. דודו עמד בכל מה שהבטיח. לוח הזמנים היה מדוייק ואף הוקדם בהרבה. איכות העבודה הייתה גבוהה ביותר מבחינת הביצוע והחומרים. לצד זה הייתה אדיבות ונועם שהפכו את כל התהליך לנעים ביותר. עתה, למעלה משנה וחצי שאנו משתמשים במטבח, הוא עדיין נראה כאילו התקינו אותו רק אתמול. אנו ממליצים על בטש מעצבים בכל פה ונשמח להמליץ עליהם גם בעל פה. אורי וגליה אגר, תל אביב.
5.0
2017-02-02T12:43:46+02:00